4609H-701-101/101L Bourns RESISTOR, RC NETWORK, 8, 100 OHM/100PF, 5%/20%
Part Nnumber
4609H-701-101/101L
Description
RESISTOR, RC NETWORK, 8, 100 OHM/100PF, 5%/20%
Producer
Bourns
Basic price
No. of Elements: 14 No. of Pins: 9 Resistance: 100ohm Resistance Tolerance: ± 2% Resistor Case Style: SIP SVHC: No SVHC (17-Dec-2014) Voltage Rating: 100V
Following Parts
Random Products
(keyword 4609H-701-101/101L Bourns RESISTOR, RC NETWORK, 8, 100 OHM/100PF, 5%/20%)